• +90 (232) 343 49 49

KURUMSAL

Antest Analitik ve Endüstriyel Test Cihazları Paz. San. Ve Tic. Ltd. Şti. 1997 yılında, Bornova İzmir’de kurulmuştur. Anahtar teslimi fizik, kimya, biyoloji laboratuvar kurulumları, çeker ocaklar, laminar airflowlar (steril kabin), analitik ve endüstriyel laboratuvar cihazları, kimyasal ve sarf (cam) malzemelerinin satışı ile Türkiye genelinde kamu ve özel sektörlere hizmet vermektedir.

Firmamız “Kaliteli Hizmet” ve “ Müşteri Memnuniyeti” anlayışını prensip edinmiştir. Bu nedenle 1998’den itibaren TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi ve 2004’den itibaren de ISO 9001-2000 TÜRKAK’tan onaylı hizmet belgelerini bünyesinde bulundurmaktadır.

Amacımız rekabet koşullarının her geçen gün arttığı günümüzde siz değerli müşterilerimize farklılık yaratacak bir anlayışı benimseyerek hizmet vermektir.

 

Misyonumuz;

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak , hedef ve politikalarımız doğrultusunda satış ve satış sonrası hizmetlerimiz ile müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarını öncü ve yaratıcı çözümler ile karşılamak.

Kaynaklarımızı etkin kullanarak ve teknolojiyi yakından takip ederek sektöre uygun, güvenilir,çevreye duyarlı ve rekabet edebilir kalitede ürünler sunmak.

Yenilik ve gelişmelere açık olarak çalışanlarımıza ve topluma verdiğimiz değeri sürekli arttırmak.

 

Vizyonumuz;

Laboratuvar ve endüstri sektöründe dünyanın önde gelen firmalarının gücünü uzmanlık alanlarımız ile birleştirerek yeni ufuklar açmak, hizmetlerimizi dürüstlük çerçevesinde geliştirip, teknolojinin getirileri doğrultusunda müşteri ihtiyaç ve beklentilerini "farklı beklentilere farklı çözümler" yaklaşımı ile karşılayarak çalışanlarına ve Türk ekonomisine katkı sağlamaktır.

 

Kalite Politikamız;

ANTEST, müşterileriyle karşılıklı faydaya dayanan, uzun süreli ilişkiler kurar. Müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlamak amacıyla;

  • Geniş ürün yelpazesi sunar,
  • Eğitimli personeli ile hizmet verir,
  • Tedarikçileriyle işbirliği yapar.

Kalite yönetim sisteminin etkinliğinin sağlanması ve sürekli iyileştirilmesi, Antest yönetiminin hedef ve sorumluluğudur.  Amaç, tespit edilen hedefleri başararak, kaliteli ürünler ile uygun müşteri isteklerinin eksiksiz olarak karşılanmasıdır.

 

Sertifikalarımız;

marka_tescil-337239096a

 

-->
3WTURK CMS v8.0
-->