• +90 (232) 343 49 49

İnsan Kaynakları Formu

ANTEST Analitik ve Endüstriyel Test Cihazları emeği yoğun bir sektörde işletmelerin karlı, verimli ve güvenli bir şekilde çalışmasında kilit rolü, yetiştirilmesi uzun yıllar alan, nitelikli, eğitimli ve deneyimli insan kaynağının üstlendiğine inanıyor, çalışanlarımızı sahip olduğumuz en değerli varlık, başarımızdaki itici güç olarak nitelendiriyoruz. Bu çalışan portföyümüzü nitelik bakımından sürekli geliştirmeyi ve rekabette kalıcı üstünlük elde etmeyi hedefliyoruz. Bu hedefe ulaşmakta üzerimize düşen sorumluluğun temelinde de tüm çalışanlarımız için sağlıklı, emniyetli ve güvenilir bir fiziki ortam yanında, insan onuruna yaraşır, çalışma ve insan haklarının en üst düzeyde sağlandığı bir sosyal çalışma ortamının yaratılması bulunmaktadır.

Bu nedenle ANTEST Analitik ve Endüstriyel Test Cihazları, ulusal mevzuat ve uluslararası sözleşmelerle belirlenmiş insan hakları kurallarına saygılı davranır, işyerlerinde insan haklarının ihlal edilmesine izin vermez. ANTEST Analitik ve Endüstriyel Test Cihazları, “İnsana Saygı”, “ Biz Bilinci” ve “Ahlaki Değerlere Bağlılık” değerleri doğrultusunda oluşturduğu tüm süreçlerini din, dil, ırk, mezhep, cinsiyet, siyasal ve felsefi görüş ayrımı yapmaksızın belirli kriterlere dayanan adil sistemler üzerinden yürütür.

Şu anda firmamızda açık pozisyon bulunmamaktadır. İleri bir tarihte eleman ihtiyacımızı karşılayabilmek adına başvuru formunu doldurmanızı tavsiye ederiz. Bilgileriniz havuza kaydedilir ve 3. kişilerle hiçbir şekilde paylaşılmaz. Eleman ihtiyacı olduğunda öncelikle havuzdaki bilgiler değerlendirilir. Başvuru yapmak için lütfen aşağıdaki formu doldurun.

İş Başvurusu

-->
3WTURK CMS v8.0
-->